ROZLOUČENÍ SE SEZONOU

31.10.2011 16:22
Zdravím všechny příznivce našeho klubu RC DIVOKÉ JELENÍ,
v sobotu 29.10.2011 proběhlo závěrečné rozloučení se závodní sezonou na naší dráze formou závodu našich malých juniorů a historicky prvního závodu jejich maminek a babiček.
 
Byla velká škoda, že se nemohla uskutěčnit tříhodinovka, protože počasí bylo luxusní. Měli jsme připravenou lehce upravenou dráhu s novými překážkami a hlavně pro vítěze byly připraveny krásné poháry  s medailemi.     
O to víc si to užily naše děti. Jejich závod, který byl vyhlášen na 3 x 10 min vyhrál David Holub, druhý byl po tuhém a nervově vypjatém souboji Jaromír Ročeň, třetí se umístil Šimon Šilhavý. Na všech třech je vidět, že už nějaký ten závod mají za sebou. Čtvrtý byl po nezvykle čisté jízdě Max Götzl. pátý dojel po urputném boji náš nejstarší talent Jarda Balcar a nakonec šestá dojela Anička Šilhavá.
Na závěr nám ukázaly své jezdecké umění maminky , babička a Anička Šilhavá, která samozřejmě vyhrála, protože měla natrénováno ze závodu s klukama.. Škoda, že video máme jenom z vyhlášení výsledků. Ale fotky z vyhlášení i ze závodu se brzy objeví ve fotogalerii.
Na závěr chci poděkovat všem členům našeho klubu, kteří se zůčastňovali na přípravách i na organizaci všech letošních závodů.
 
S pozdravem  Götzl

—————

Zpět